Kredyty Hipoteczne

Najbardziej popularny i najtańszy sposób finansowania zakupu nieruchomości. Nie tylko pomożemy znaleźć najlepszą ofertę ale sprawdzimy czy kredyt, który już posiadasz można zamienić na tańszy. Przeprowadzimy przez, często skomplikowaną procedurę dając pewność uzyskania właściwej oferty.

Okres zmian stóp procentowych, jaki mamy teraz jest okazją do uzyskania lepszej oferty, dając oszczędności od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy.

Kredyty hipoteczne w naszej ofercie

Kredyt na zakup mieszkania lub domu

Prześwietlając oferty Banków znajdziemy najlepszą ofertę. Ustalimy również czy można skorzystać z dostępnych dofinansowań takich jak „Mieszkanie dla młodych”.

Kredyt na budowę domu

Kredyt na budowę zawsze wypłacany jest w transzach. Trzeba je dobrze zgrać z harmonogramem, aby finansowanie było płynnie wypłacane.

Pożyczka hipoteczna

Jeśli posiadasz nieruchomość i potrzebujesz większą gotówkę, pożyczka z zabezpieczeniem w postaci hipoteki będzie najtańszym rozwiązaniem.

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli raty kredytów konsumpcyjnych drenują Twój budżet domowy, konsolidacja z zabezpieczeniem pozwoli odetchnąć. Można też ją łączyć z posiadanym kredytem mieszkaniowym.

Refinansowanie poniesionych kosztów

Jeśli kupiłeś nieruchomość za gotówkę, a teraz potrzebujesz środki  na inny cel, możesz je uzyskać z Banku korzystając z najniższego oprocentowania.